모든 제품
-
다니엘당신의 전력 공급은 진짜로 좋습니다, 나 당신의 회사를 가진 장기 협력을 건설하고 싶으면. -
멋집니다나는 좋은 엔지니어가 있어 당신을 위한 당신의 화소 빛 및 생기를 만들 것을 감사가 좋아합니다. 위에 유지하십시오 -
샤리한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다... -
샤티한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다...
IP67 Waterproof 100mm DC24V SMD3535 LED Point Light PC Material Flexible Lighting
제품 상세 정보
| 예어 | 발광다이오드 픽셀 포인트 라이트 | LED 조명 수량 | LED 28개 |
|---|---|---|---|
| LED 유형 | Epistar SMD3535 Led 포인트 라이트 | 라이트타입 | 주도의 |
| 정격 출력 | 6W | 펀치구멍 | 100mm |
| 품목 유형 | 포인트 라이트 | 루멘 | 80Lm |
| IP 등급 | IP67 | 수명 | 30,000시간 |
| 색깔 방출 | RGBW | ||
| 강조하다 | IP67 waterproof LED point light,100mm DC24V SMD3535 LED,PC material flexible lighting |
||
제품 설명
IP67 Waterproof 100mm DC24V SMD3535 LED Point Light PC Material Flexible Lighting
Product Specifications
| Model | XH-G10028P24(RGB+W)-B1a |
|---|---|
| Warranty | 2 Years |
| Control System | DMX512差分 |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 160° |
| Power Dissipation | 6W |
| Lamp Body Material | PC |
| Working Voltage | DC24V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient Temperature | -20°~60° |
| Size | 100mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | RGBW |
| Protection | IP67 |
| IC Code | DMX512差分 |
| OEM/ODM | Welcome |
Our Advantages
- More than 20 years of industry experience
- Over 100 long-term foreign customers with 3+ years of cooperation
- Small MOQ to facilitate gradual business development
- 2-year warranty with prompt replacement of defective products
- Direct problem-solving approach for customer support
Our Services
- 24-hour response time for all inquiries
- Fluent English communication support
- OEM & ODM services available
- Distributorship opportunities for unique designs and current models
- Protection of sales areas, design concepts, and private information
- Lifelong warranty support
- Fast delivery: stock available for standard products, samples shipped immediately after payment, bulk orders within 7 working days, OEM/ODM orders within 15 working days
Product Gallery
Q: How long is the warranty period?
A: 2 Years
Q: Do you support OEM & ODM?
A: Yes, with more than 18 years of experience
Q: Can you print our company label and stick it to the product for me?
A: Yes
Q: How long is the delivery time?
A: For sample orders, we can send out the products as soon as we get the payment. For big orders, usually within 7 working days. OEM and ODM orders within 15 working days.
추천된 제품

