-
다니엘당신의 전력 공급은 진짜로 좋습니다, 나 당신의 회사를 가진 장기 협력을 건설하고 싶으면. -
멋집니다나는 좋은 엔지니어가 있어 당신을 위한 당신의 화소 빛 및 생기를 만들 것을 감사가 좋아합니다. 위에 유지하십시오 -
샤리한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다... -
샤티한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다...
Bright and Durable LED Point Light with 30mm Diameter DC24V Power and IP67 Waterproof Rating Featuring Energy SMD3535 LEDs
| 예어 | 발광다이오드 픽셀 포인트 라이트 | LED 조명 수량 | LED 3개 |
|---|---|---|---|
| LED 유형 | Epistar SMD3535 Led 포인트 라이트 | 라이트타입 | 주도의 |
| 정격 출력 | 1W | 펀치구멍 | 30mm |
| 품목 유형 | 포인트 라이트 | 루멘 | 14lm |
| IP 등급 | IP67 | 수명 | 30,000시간 |
| 색깔 방출 | RGBW | ||
| 강조하다 | 30mm LED point light IP67 waterproof,DC24V LED point light SMD3535,Bright durable LED point light |
||
Bright and Durable LED Point Light with 30mm Diameter DC24V Power and IP67 Waterproof Rating Featuring Energy SMD3535 LEDs
Product Description
| model | XH-K3003P24(RGBW)-A1b |
| Warranty | 3 Years |
| Control System | DMX512 |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 120° |
| Power Dissipation | 1W |
| Lamp Body Material | PC |
| Working Voltage | DC24V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient temperature | -20°~60° |
| Size | 30mm |
| Lifespan | 30,000hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | RGBW |
| Protection | IP67 |
| IC Code | DMX512 |
| OEM/ODM | Welcome |
Our Advantages
- We have more than 20 years’ experience
- More than 100 foreign customers which have cooperated with our company for more than 3 years
- Small MOQ, helping you to cooperate with our company step by step.
- Warranty: 3 years warranty, as soon as we confirm the defective products,we will give new ones to customers in the following order
- Solving the problems for customers directly.
Our Services
- Replied in 24hrs
- Answer all your enquires in fluent English
- OEM & ODM are welcome
- Distributoership are offered for your unique design and some our current models
- Protection of your sales area, ideas of design and all your private informaton
- Provide lifelong warranty
- Fast delivery time: We will keep stock for some quantity of products;For samples orders,we can send out the products as soon as we get the payment;For big orders,usually the delivery time is within 7 working days;OEM and ODM orders,within 15 working days.
Product show
![]()
![]()
![]()
![]()
FAQ
1. Q: How long is the warranty period?
A: 3 Years
2. Q: Do you support OEM & ODM?
A: Yes, more than 18 years' exprience
3. Q: Can you print our company label and stick it to the product for me?
A: Yes
4. Q: How long is the delivery time?
A: For sample orders, we can send out the products as soon as we get the payment;
For big orders, usually the delivery time is within 7 working days;
OEM and ODM orders, within 15 working days.

