모든 제품
-
다니엘당신의 전력 공급은 진짜로 좋습니다, 나 당신의 회사를 가진 장기 협력을 건설하고 싶으면. -
멋집니다나는 좋은 엔지니어가 있어 당신을 위한 당신의 화소 빛 및 생기를 만들 것을 감사가 좋아합니다. 위에 유지하십시오 -
샤리한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다... -
샤티한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다...
Durable Waterproof LED Point Light with 30mm Diameter DC24V Power IP67 Rating Featuring Bright Energy Saving SMD3535 LEDs
제품 상세 정보
| 예어 | 발광다이오드 픽셀 포인트 라이트 | LED 조명 수량 | LED 3개 |
|---|---|---|---|
| LED 유형 | Epistar SMD3535 Led 포인트 라이트 | 라이트타입 | 주도의 |
| 정격 출력 | 1W | 펀치구멍 | 30mm |
| 품목 유형 | 포인트 라이트 | 루멘 | 14lm |
| IP 등급 | IP67 | 수명 | 30,000시간 |
| 색깔 방출 | RGBW |
제품 설명
Durable Waterproof LED Point Light with 30mm Diameter DC24V Power IP67 Rating
Product Specifications
| Model | XH-K3003S24(RGBW)-A1b |
|---|---|
| Warranty | 3 Years |
| Control System | TTL |
| Item Type | Point Lights |
| Viewing Angle | 120° |
| Power Dissipation | 1W |
| Lamp Body Material | PC |
| Working Voltage | DC24V |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ambient Temperature | -20°~60° |
| Size | 30mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Certification | CE, ROHS EMC EPR |
| Color | RGBW |
| Protection | IP67 |
| IC Code | TTL |
| OEM/ODM | Welcome |
Company Advantages
- Over 20 years of industry experience
- More than 100 long-term foreign customers with 3+ years of cooperation
- Small MOQ to facilitate gradual business development
- 3-year warranty with prompt replacement of defective products
- Direct problem-solving approach for customer support
Our Services
- 24-hour response time for all inquiries
- Fluent English communication support
- OEM & ODM services available
- Distributorship opportunities for unique designs and current models
- Protection of sales territories, design concepts, and private information
- Lifelong warranty support
- Fast delivery: Stock available for immediate shipment; Samples shipped upon payment confirmation; Bulk orders within 7 working days; OEM/ODM orders within 15 working days
Product Gallery
Frequently Asked Questions
How long is the warranty period?
3 Years
Do you support OEM & ODM?
Yes, with more than 18 years of experience
Can you print our company label and stick it to the product?
Yes
How long is the delivery time?
For sample orders, we ship immediately after payment confirmation. For bulk orders, delivery is within 7 working days. OEM and ODM orders are completed within 15 working days.
추천된 제품

