모든 제품
-
다니엘당신의 전력 공급은 진짜로 좋습니다, 나 당신의 회사를 가진 장기 협력을 건설하고 싶으면. -
멋집니다나는 좋은 엔지니어가 있어 당신을 위한 당신의 화소 빛 및 생기를 만들 것을 감사가 좋아합니다. 위에 유지하십시오 -
샤리한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다... -
샤티한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다...
40mm DC24V RGB LED Point Light suitable for integration with remote lighting management
제품 상세 정보
| 광원 | 주도의 | 인증 | CE FCC EPR ROHS |
|---|---|---|---|
| 입력전압(V) | DC24V | 램프 본체 재질 | PC |
| 색깔 방출 | RGB | 근무수명(시간) | 30000H |
| 램프 전력 | 1.5W | 작동온도(℃) | -20-60 |
| 램프 광속(lm) | 35lm | 애플리케이션 | 장식 |
| 제품명 | LED 점광원 |
제품 설명
40mm DC24V RGB LED Point Light
Professional 40mm DC24V RGB LED point light designed for seamless integration with remote lighting management systems.
Product Specifications
| Item | Led Smart Pixel |
|---|---|
| Model | XH-K4006P24(RGB)-A1b |
| Storage Temperature | -20℃ - 60℃ |
| Operating Temperature | -20℃ - 60℃ |
| Viewing Angle | 120° |
| Power | 1.5W |
| Working Voltage | DC24V |
| Chip Source | SMD3535 |
| Body Material | PC |
| Size | 40mm |
| Lifespan | 30,000 hours |
| Color | Changeable |
| Protection | IP67 |
Company Advantages
- OEM & ODM services available
- 18+ years of specialized experience in waterproof LED drivers
- 50+ long-term international customers with 3+ years of cooperation
- Small MOQ to facilitate gradual business development
- 3-year warranty with prompt replacement of defective products
- Fast delivery: samples shipped immediately, bulk orders within 7 working days, OEM/ODM within 15 working days
- Direct customer problem-solving approach
Product Gallery
Frequently Asked Questions
How long is the warranty period?
3 Years
Do you support OEM & ODM?
Yes, with more than 18 years of experience
Can you print our company label and stick it to the product?
Yes
How long is the delivery time?
For sample orders: shipped immediately after payment
For bulk orders: within 7 working days
For OEM and ODM orders: within 15 working days
For bulk orders: within 7 working days
For OEM and ODM orders: within 15 working days
추천된 제품

