-
다니엘당신의 전력 공급은 진짜로 좋습니다, 나 당신의 회사를 가진 장기 협력을 건설하고 싶으면. -
멋집니다나는 좋은 엔지니어가 있어 당신을 위한 당신의 화소 빛 및 생기를 만들 것을 감사가 좋아합니다. 위에 유지하십시오 -
샤리한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다... -
샤티한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다...
25mm RGB LED Point Light IP67 Waterproof High Brightness Stage Festival Decorative Light for Wedding Party Building Outdoor Atmosphere Lighting
| 와트수 | 0.3W | LED 유형 | SMD 3535 |
|---|---|---|---|
| 멸망 온도 | -20°C ~ 60°C | 색상 | 차가운 흰색 따뜻한 흰색 붉은 탐욕 파란색 |
| 쉘 재료 | PC | 용법 | 옥외 및 실내 건물 |
| 제어 | DMX512 | IP 등급 | IP67 |
| Item | LED point light |
|---|---|
| Model Name | XH-H2501M12 |
| Size | 25mm |
| Power | 0.3W |
| Work Voltage | DC12V |
| Color | R/G/B |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| OEM/ODM | Welcome |
| Lifespan | 30000h |
-
We are a professional LED manufacturer with over 20 years of industry experience.
A total of 100+ overseas clients have established long stable cooperation with our factory.
Reasonable and flexible MOQ policy enables your business development with lower risk.
All goods are backed by a 3-year warranty, along with rapid replacement for any defective goods.
Our dedicated after-sales staff provides instant and effective solutions for all your concerns.
- All inquiries replied within 24 hours.
- Fluent English communication guaranteed.
- Flexible OEM & ODM services provided.
- Distribution partnership for classic and exclusive designs.
- Sales area, design and privacy fully protected.
- Lifetime warranty service supported.
- Quick delivery: samples & standard orders in 7 days, OEM/ODM orders in 15 days.
First, kindly share your detailed requirements and intended application scenarios.
Next, we will provide you with an accurate quotation based on your needs or our professional recommendations.
Then, you confirm the sample quality and make a deposit to proceed with bulk order.
Finally, we will arrange mass production accordingly.
![]()
![]()
![]()

