-
다니엘당신의 전력 공급은 진짜로 좋습니다, 나 당신의 회사를 가진 장기 협력을 건설하고 싶으면. -
멋집니다나는 좋은 엔지니어가 있어 당신을 위한 당신의 화소 빛 및 생기를 만들 것을 감사가 좋아합니다. 위에 유지하십시오 -
샤리한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다... -
샤티한 쌍의 비슷한 사각 헤드 부츠를 구입하기 전에 윈터앱에아란스는 매우 높습니다, 그것이 조화되기에는 너무 좋은고 지금 지치고 구입하기 때문에 부츠가 그러한 스타일, 이 wi를 단계적으로 시행할 것입니다...
48V 40mm PC Shell IP67 Waterproof LED Point Light RGBW Outdoor Building Facade Exterior Wall Decoration Pixel Lamp for Architectural Landscape Lighting
| 와트수 | 1.5W | LED 유형 | SMD3535 |
|---|---|---|---|
| 작동 온도 | -20°C ~ 60°C | 색상 | RGB |
| 쉘 재료 | PC | 용법 | 옥외 및 실내 건물 |
| 맞춤 서비스 | 예 | 연결 모드 | 공통 양극 |
| 강조하다 | 48V waterproof LED point light,RGBW outdoor pixel lamp,building facade LED lighting |
||
| Item | LED point light |
|---|---|
| Model Name | XH-k4006 |
| Size | 40mm |
| Power | 1.5W |
| Work Voltage | DC48V |
| Color | RGB |
| Operating Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Storage Temperature | -20℃ to 60℃ |
| Wire Rod | Waterproof |
| Warranty | 3 Years |
| Protection | IP67 |
| Viewing Angle | 120° |
| Body Material | PC |
| OEM/ODM | Welcome |
| Lifespan | 30000h |
-
We are a professional LED manufacturer with more than 20 years of industry experience, having established long-term stable partnerships with over 100 overseas clients. We offer flexible MOQ to help you cut business risks. All products come with a 3-year warranty and quick replacement service to ensure reliable performance. Our professional after-sales team is always on hand to deliver prompt and effective support.
First, kindly share your detailed requirements and intended application scenarios.
Next, we will provide you with an accurate quotation based on your needs or our professional recommendations.
Then, you confirm the sample quality and make a deposit to proceed with bulk order.
Finally, we will arrange mass production accordingly.
![]()
![]()
![]()

